Gospodarstwo ekologiczne w Toskanii


Wakacje w gospodarstwie ekologicznym w Toskanii

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Info and Description


    • Na Twoje odpowiedzialne wakacje w ekologicznej farmie w Toskanii , na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór obiektów, które oferują zakwaterowanie w ekorozwójnych właściwościach , produkty ekologiczne i catering z wegetariańskim menu , szanującym i chroniącym środowisko. Idealny ... Zobacz Inne


Zaznaczone Właściwości - Gospodarstwa ekologiczne w Toskanii

Choose your region: - Gospodarstwa ekologiczne w Toskanii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!

Info and Description

Na Twoje odpowiedzialne wakacje w ekologicznej farmie w Toskanii , na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór obiektów, które oferują zakwaterowanie w ekorozwójnych właściwościach , produkty ekologiczne i catering z wegetariańskim menu , szanującym i chroniącym środowisko. Idealny dla rodzin z dziećmi, które chcą spędzić wakacje na wsi w najbardziej autentycznej naturze.

Agriturismo Bio Toscana: produkty ekologiczne, przyroda i sport

Zanurzony w ciszy toskańskiej wsi, spędzasz spokojne wakacje na łonie natury, w środowisku rodzinnym, gdzie rośliny uprawne podążają za cyklem pór roku, zakaz używania chemikaliów, a także inne drobne działania, takie jak używanie paneli słonecznych do produkcji gorącej wody lub paneli fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej lub naturalnych farb i lakierów, które przyczyniają się do poprawy stanu środowiska.

Szeroko otwarte przestrzenie wiejskie pozwolą Ci przejść się ścieżkami, rowerami lub samochodami, aby dotrzeć do morza , uzdrowisk lub miast i wiosek Toskanii, takich jak San Gimignano , Cortona , Lucca i Siena . Dzieci mogą oglądać farmę ze zwierzętami , bawić się na terenach zielonych lub brać udział w zajęciach edukacyjnych organizowanych przez strukturę.

Restauracja Bioagriturismo proponuje naturalną i organiczną kuchnię z sezonowymi, świeżymi i oryginalnymi produktami, świeżo zebranymi warzywami, wegetariańskimi potrawami , ale także wegańskimi potrawami i specyficznymi dla osób z nietolerancją pokarmową .

Zobacz naszą propozycję Bed and Breakfast, Villas, Holiday Homes, Apartments and Organic Farmhouse w Toskanii na Twoje biologiczne wakacje!