Toskania Dom z Spa


Pobyt wellness w Gospodarstwie z Spa w Toskanii

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Info and Description


    • Jeśli myślisz o relaksującym pobycie w miejscu pełnym pięknych krajobrazów, naturalnego, artystycznego, gastronomicznego i kulturalnego piękna, Dom wiejski w Toskanii z Spa to jedyny dla Ciebie! Wśród naszych obiektów w Toskanii znajdziecie Państwo propozycję Agroturystyki ze Spa ... Zobacz Inne


Zaznaczone Właściwości - Gospodarstwa wiejskie w Toskanii ze spa

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!

Info and Description

Jeśli myślisz o relaksującym pobycie w miejscu pełnym pięknych krajobrazów, naturalnego, artystycznego, gastronomicznego i kulturalnego piękna, Dom wiejski w Toskanii z Spa to jedyny dla Ciebie! Wśród naszych obiektów w Toskanii znajdziecie Państwo propozycję Agroturystyki ze Spa położoną w pobliżu takich artystycznych miast, jak Arezzo i Siena , w pobliżu morza w Pizie i Lukce lub na wzgórzach Florencji .

Możesz cieszyć się korzyściami płynącymi z wody termalnej , tonizować z łaźnią turecką , detoksykować się w saunie , zrelaksować się w jacuzzi z zabiegami oferowanymi przez centrum odnowy biologicznej lub sesją jogi . Jeśli chcesz zaradzić grzechom obżarstwa, na naszej stronie znajdziesz również farmy wyposażone w centrum fitness .

Gospodarstwo agroturystyczne i spa w Toskanii jest idealnym miejscem na weekend dla pary . Eleganckie pokoje w zieleni czekają, aby zaoferować Tobie i Twojemu partnerowi fantastyczny romantyczny pobyt , oderwą się od codziennych stresów i codzienności, a także odświeżą i uszczęśliwią codzienną rutynę. Na naszej stronie znajdziesz także doskonałe oferty wellness na weekendowy wypad lub pobyt w Gospodarstwie z Spa w Toskanii .

Dla twojego wellness wakacje również spróbuj Spa w Toskanii .