$location Gospodarstwa i wakacje na farmie – wynajem kwater w gospodarstwach rolnych i mieszkan na wsi w $location

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Kwatery wakacyjne na wynajem w $location

Jezioro Trasimeno, położone w sercu Umbrii , w prowincji Perugia , na granicy Umbrii i Toskanii , to prawdziwy naturalny raj, idealny na rodzinne wakacje z historią i kulturą, ale także ze sportem i zabawą.

Na jeziorze znajdują się trzy wyspy, Polvese , park publiczny z klasztorem i zamkiem, Maggiore , z wioską rybacką i Minore , prywatny. Na brzegach znajdują się wioski o wysokim poziomie dziedzictwa historycznego, takie jak Castiglione del Lago, Città della Pieve i Passignano sul Trasimeno . Wsie w głębi lądu, w tym Etruski Panicale e Paciano , należą do najpiękniejszych wiosek we Włoszech.

Co zobaczyć na jeziorze Trasimeno

Proponujemy wybrać się na wycieczkę promem po wyspach, zaczynając od Passignano i odwiedzić urocze miasteczka Castiglione del Lago , gdzie warto odwiedzić Rocca del Leone . Warto również zobaczyć Badia di Magione , starożytny hostel dla pielgrzymów, który później został przekształcony w ufortyfikowany pałac i ruiny Zamku Zocco, który góruje nad Jeziorem Trazymeńskim z góry. Wreszcie w Città della Pieve znajduje się najwęższa aleja we Włoszech, a Castel Rigone oferuje piękny krajobraz.

Co robić na jeziorze Trasimeno

Na plażach nad jeziorem Trasimeno można opalać się lub wypożyczyć łódkę, aby wypłynąć na morze, ale jest również idealnym miejscem do uprawiania sportów, takich jak żeglarstwo, kitesurfing, kajakarstwo lub trekking , jazda na rowerze górskim, jazda konna lub gra w golfa .

Przejrzyj naszą ofertę zakwaterowania w Umbrii i Toskanii i wybierz między willami, pensjonatami, apartamentami i domami wiejskimi nad jeziorem Trasimeno .