Gdzie się zatrzymać w Toskanii


Wakacje na farmie w Toskanii: gdzie się zatrzymać

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Planujesz wakacje i decydujesz, gdzie mieszkasz w Toskanii ? To zależy od dni, które masz do dyspozycji, czasu podróży, rodzaju podróży, którą chcesz wykonać, oraz sposobu, w jaki się poruszasz.

Ile dni odwiedzić Toskanię?

Aby w pełni cieszyć się tym pięknym regionem Włoch i uchwycić jego istotę, proponujemy zatrzymać się co najmniej na tydzień. Zwykle turyści, którzy przyjeżdżają do Toskanii po raz pierwszy, poświęcają jeden lub nawet pół dnia na zwiedzanie głównych lub bardziej znanych miejsc. Właściwy wybór, jeśli dostępny czas jest niewielki, ale w ten sposób ryzykujesz, że nie będziesz w pełni cieszyć się tym miejscem i stracisz małe rzeczy, które są wtedy najbardziej nawet prawdziwe.

Gdzie się zatrzymać w Toskanii, jeśli masz kilka dni

Jeśli masz tylko kilka dni , polecamy jako bazę wypadową do podróży, do Toskanii pomiędzy Pizą , Florencją i Sieną , która obejmuje także region Chianti . Centralny obszar, który pozwoli Ci łatwo dotrzeć do głównych atrakcji turystycznych, w tym Lukki, Arezzo, San Gimignano lub Wybrzeża Etrusków . Tutaj możesz spędzić spokojny pobyt w prawdziwym gospodarstwie rolnym, gdzie możesz spróbować typowych potraw przygotowanych z produktów lokalnych firm, wybierz między Domami Wakacyjnymi i Wille z basenem, jeśli podróżujesz latem lub apartament, jeśli wolisz być niezależny lub farma edukacyjna, jeśli podróżujesz z dziećmi.

Gdzie się zatrzymać w Toskanii dłużej niż tydzień

Jeśli możesz przedłużyć swoje wakacje poza tydzień , możesz pozostać w dwóch różnych obszarach. Z kilkoma dniami zakwaterowania na północy, być może w wiejskim domu niedaleko Lucca lub Pizy, możesz odwiedzić Bargę lub dotrzeć do pięknego Cinque Terre .

Nocleg na południu Toskanii, na Krecie Senesi , w Val d'Orcia lub w Maremma , będziesz mógł dotrzeć nie tylko do najbardziej znanych miejsc, ale także do małych charakterystycznych wiosek, takich jak Montepulciano, Montalcino, Pienza , wiele naturalnych źródeł, w tym Saturnia lub piękny Costa dell'Argentario .

Spójrz na naszą ofertę domów, pensjonatów, apartamentów, domów wypoczynkowych i willi, aby wybrać miejsce pobytu w Toskanii na wakacje.

Zaznaczone Właściwości - Gospodarstwa wiejskie na pobyty w Toskanii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!