$location Gospodarstwa i wakacje na farmie – wynajem kwater w gospodarstwach rolnych i mieszkan na wsi w $location

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Kwatery wakacyjne na wynajem w $location

Jezioro Maggiore lub Verbano, drugie co do wielkości jezioro we Włoszech po jeziorze Garda, rozciąga się między Szwajcarią, Lombardią i Piemontem . Wyspy, piękne wille, zamki, ogrody, parki i rezerwaty przyrody sprawiają, że krajobraz tego jeziora jest rajem dla miłośników przyrody i spokoju , idealny dla miłośników sportu . Idealny na weekend lub wakacje o każdej porze roku w parze lub w rodzinie z dziećmi .

Co zobaczyć na jeziorze Maggiore

W obrębie jeziora Maggiore znajduje się jedenaście wysp , które proponujemy odwiedzić podczas rejsu łodzią, aby podziwiać je blisko i podziwiać widok na jezioro ze środka jego wód. Archipelag Wysp Borromee jest piękny z Isola Madre, Isola Bella i Isola dei Pescatori. Nie przegap trzech skał zwanych Castelli di Cannero z pozostałościami twierdzy Vitaliana i Isolino di San Giovanni przed pięknym miastem Verbania , w którym znajduje się wiele willi. Warto także zobaczyć XVIII-wieczną willę Ponti di Arona w centrum Arona, Rocca di Arona ze względu na widok, który oferuje, oraz Rocca Borromea di Angera , majestatycznie doskonale zachowaną fortyfikację. Dla miłośników przyrody jest wiele ogrodów botanicznych , takich jak Villa Taranto z ponad tysiącem roślin, Park Kameli w Locarno i rezerwaty przyrody, takie jak Park Narodowy Val Grande i Parco Naturale della Valle del Ticino.

Co robić na jeziorze Maggiore

Dla miłośników sportu jezioro Maggiore to prawdziwy raj. Wody jeziora są idealne do żeglowania, jazdy na nartach wodnych, kajakarstwa i nurkowania . Podczas pobytu w okolicy można uprawiać trekking, kolarstwo górskie i jazdę konną wśród unikalnych krajobrazów naturalnych.