Agriturismo Trentino akceptuje zwierzęta


Wakacje ze zwierzętami domowymi: zakwaterowanie dla psów i zwierząt domowych w Trentino

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Czy chcesz zabrać ze sobą psa na wakacje w górach ? Zajrzyj na naszą stronę, nasze przyjazne dla zwierząt Farmy w Trentino Alto Adige, gdzie możesz spędzić kilka dni relaksując się z rodziną i czworonożnym przyjacielem . Wybierz z naszego Bed and Breakfast, Holiday Homes, Apartments and Farmhouses, które pozwalają psom, kotom i innym zwierzętom w Trentino.

Wakacje ze zwierzakami na farmie w Trentino

Nasze przyjazne zwierzętom gospodarstwo agroturystyczne w Trentino Alto Adige to idealne miejsce na pobyt na farmie górskiej z psem lub kotem . W naszych obiektach otoczonych przyrodą znajdziesz duże przestrzenie i tereny zielone, w których Twoje zwierzątko może bawić się i bawić z tobą lub z własnym rodzajem. Z twoim wiernym towarzyszem możesz spacerować po ścieżkach w pobliżu, zatrzymać się w otoczeniu zaprojektowanym do odpoczynku szczeniąt lub odwiedzić pobliskie wioski. Ponadto, jeśli podróżujesz z rodziną lub dziećmi , znajdziesz Agriturismo z restauracją i usług dla dzieci, plac zabaw w cenie.

Przejrzyj naszą stronę B & B, apartamenty, domy wakacyjne i przyjazne zwierzętom farmy w Trentino Alto Adige , wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada i czworonożnego przyjaciela i zarezerwuj wakacje ze zwierzętami w Trentino .

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!