Umbria Farmhouse with Pets allowed


Wakacje ze zwierzętami domowymi: Umbria, które akceptują zwierzęta

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Szukasz nieruchomości w Umbrii, gdzie możesz spędzić przyjemny urlop z czworonożnym przyjacielem ? Na naszej stronie znajdą Państwo szeroką gamę pet-friendly fa rm wakacji w Umbrii, gdzie iść z psem lub kotem. Bed and Breakfast, Holiday Homes, Apartamenty, hotele i domy wiejskie w pobliżu Perugia , Terni lub Lake Trasimeno są gotowe, aby powitać Cię wraz ze swoim zwierzakiem.

Wakacje na farmie w Umbrii ze swoimi zwierzętami domowymi

W naszych przyjaznych zwierzętom domach wiejskich w Umbrii znajdziesz specjalne miejsca, w których Twoje szczenięta mogą być wolne i bawić się z tobą lub z innymi zwierzętami będącymi gośćmi tej struktury. Możesz spacerować w naturze wraz ze swoim czworonożnym przyjacielem wzdłuż wiejskich ścieżek i on / ona może pozostać w twoim pokoju lub w specjalnych obszarach poza zakwaterowaniem. Jeśli podczas pobytu musisz być nieobecny w gospodarstwie, możesz bezpiecznie zostawić swojego psa lub kota w miejscu zakwaterowania, w którym wykwalifikowany personel będzie go brał do czasu twojego powrotu.

Przyjrzyj się naszym propozycjom i wybierz przyjazne dla zwierząt pensjonaty, apartamenty, domy wakacyjne i gospodarstwa agroturystyczne w Umbrii na wakacje ze zwierzętami.

Zaznaczone Właściwości - Umbria Farmhouses with Pets Allowed

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!