Dom przyjazny dla zwierząt w Ligurii


Wakacje ze zwierzętami domowymi: zakwaterowanie przyjazne dla zwierząt w Ligurii

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Szukasz domku dla zwierząt w Ligurii, aby nie zostawiać psa lub kota w domu? Na naszej stronie możesz wybierać pomiędzy Domami wiejskimi, B & B, Domami Wakacyjnymi, Apartamenty i Hotele, gdzie Twoi czworonożni przyjaciele są mile widziani i gdzie usługi są dla nich odpowiednio zaprojektowane! Zarezerwuj wakacje w Ligurii, aby spędzić trochę czasu ze swoim zwierzakiem na Ligurii, w pobliżu morza i najbardziej znanych miejsc, w La Spezii lub Cinque Terre lub w pobliżu Genui , Imperii i Savony .

Farm Holiday in Liguria ze swoimi zwierzętami domowymi

Nasz przyjazny dla zwierząt Agroturystyka w Ligurii jest gotowy, aby powitać Cię wraz ze swoim wiernym przyjacielem na wzgórzach i lasach, w pięknych domach z cudownymi widokami na morze i duże obszary, gdzie pies może biec szczęśliwie, a twój kot drzemie w cieniu. Możesz spędzić kilka dni relaksując się z rodziną i zwierzakiem, które mogą pozostać w pokoju lub w jego specjalnych pomieszczeniach. W niektórych przypadkach możesz również zostawić swojego zwierzaka na terenie posiadłości za pomocą wyspecjalizowanego personelu, a na kilka godzin możesz odsunąć się od szczeniaka. A jeśli chcesz mieć swojego psa trochę zabawy w wodzie, w Ligurii na pewno znajdziesz wyposażone lub bezpłatne plaże przyjazne dla psów .

Farma to idealne rozwiązanie na odpoczynek i zabawę swojego czworonożnego przyjaciela . Wybierz na naszej stronie internetowej B & B, apartamenty, domy wakacyjne, hotele i przyjazny dla zwierząt dom wiejski w Ligurii i daj sobie wakacje ze zwierzętami .

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!