Farma toskańska z farmą edukacyjną


Wakacje z dziećmi: Toskańskie farmy edukacyjne

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Aby przybliżyć dzieci do cudownego świata przyrody i zwierząt gospodarskich, możesz zarezerwować pobyt w Toskanii na farmie z Farmą Dydaktyczną . W środowisku bogatym w naturalistyczne piękno, takie jak toskańskie, zarówno ty, jak i twoje dzieci odkryjesz tajemnice i wartości życia w kraju.

Agroturystyka w Toskanii dla dzieci i dorosłych

Gospodarstwa Dydaktyczne oferują warsztaty i zajęcia, których celem jest przybliżanie maluchów do różnych środowisk wiejskich i stymulowanie ich relacji z naturą w celu przekazywania kultury świata rolniczego. Dzieci mogą uczestniczyć w codziennych zajęciach gospodarstwa, będą miały kontakt ze zwierzętami, będą zbierać owoce i warzywa z ogrodu, nauczyć się, jak robić chleb, oglądać mielenie mąki lub wytwarzanie sera i smakować świeżo przygotowane produkty. Będzie to okazja do życia zgodnie z rytmem kampanii .

Nasze farmy w Toskanii z Farmą Dydaktyczną znajdują się w Maremma , Chianti , Val d'Orcia i innych fascynujących miejscach na toskańskiej wsi. Wybierz farmę edukacyjną w Toskanii, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i zarezerwuj rodzinne wakacje w zieleni, aby spędzić z dziećmi kilka dni w dziewiczym i spokojnym otoczeniu w kontakcie z naturą.

Choose your region: - Farmy toskańskie z farmą dydaktyczną

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!