Dom przyjazny dla zwierząt w Lombardii


Urlop ze zwierzętami domowymi: zakwaterowanie przyjazne dla zwierząt w Lombardii

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Szukasz noclegu w Lombardii, gdzie spędzić wakacje z czworonożnym przyjacielem ? Aby nie zostawić swojego psa lub kota w domu, zobacz naszą przyjazną dla zwierząt gospodarstwo agroturystyczną w Lombardii i wybierz między naszym zakwaterowaniem ze śniadaniem, domami wakacyjnymi, apartamentami, hotelami i zwierzętami Agroturystyka w Lombardii niedaleko Mediolanu , jeziora Como lub jeziora Garda gdzie możesz spędzić kilka dni ze swoim zwierzakiem .

Wakacje na farmie w Lombardii ze swoimi zwierzętami domowymi

Nasze przyjazne zwierzętom Domy wiejskie w Lombardii są idealnym miejscem, w którym można się zrelaksować i dobrze bawić razem ze swoim czworonożnym przyjacielem . W dużych pomieszczeniach farmy pies może biegać z zawrotną prędkością i razem można odbywać przyjemne spacery wzdłuż ścieżek w neaarby. ON / ona może również przebywać w pokoju z tobą lub w odpowiednich miejscach przewidzianych przez strukturę. A jeśli musisz zostać na dłużej podczas pobytu, możesz zostawić go w rękach wykwalifikowanego personelu, który zajmie się nim i zapewni rozrywkę do czasu twojego powrotu.

Wybierz pomiędzy B & B, Apartamentami, Domami Wakacyjnymi i przyjaznym zwierzętom domem wakacyjnym w Lombardii i zarezerwuj ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom czworonożnego przyjaciela na idealne wakacje ze zwierzętami .

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!