Dom wiejski ze zwierzętami dla dzieci Toskania


Wakacje w Toskanii na farmie ze zwierzętami dla dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Na następne rodzinne wakacje wybierz Dom ze zwierzętami dla dzieci w Toskanii, gdzie dzieci mogą się bawić, a jednocześnie poznać krajobrazy, ich rytmy, tradycje, a zwłaszcza bogactwo przyrody, zwierząt, roślin, owoców ziemia, działalność rolnicza, a także szacunek dla środowiska.

Wakacje z dziećmi na farmie ze zwierzętami w Toskanii

Dla dzieci wakacje w Toskanii na farmie ze zwierzętami dla dzieci będą fascynującym przeżyciem. Będą mogli bliżej poznać i zobaczyć zwierzęta hodowlane , które trudno zobaczyć w mieście: konie, krowy, świnie, osły, kozy, króliki, kaczki i gęsi. Zawsze pod czujnym okiem doświadczonego personelu będą mogli je obserwować, dotykać, karmić, oglądać narodziny szczeniąt lub dojenie zwierząt gospodarskich i towarzyszyć wypasowi bydła .
Tutaj dzieci mogą poczuć się swobodnie, wpaść w szerokie zielone tereny, bawić się na placach zabaw , poznawać kwiaty i rośliny, smakować autentyczny smak owoców ziemi, uczestniczyć w przetwarzaniu niektórych produktów rolnych: mleka, sera, przetwory, dżemy, miód. Możesz spacerować i wędrować wzdłuż ścieżek, jeździć na kucyku lub osiołku, jeździć na rowerze, brać lekcje jazdy konnej w kwaterach z jeździeckimi stajniami , dotrzeć do różnych placów zabaw i parków rozrywki. Ponadto wiele gospodarstw rolnych ze zwierzętami dla dzieci w Toskanii to farmy edukacyjne, w których wyspecjalizowany personel organizuje dostosowane do potrzeb zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży.

Zobacz naszą propozycję farmy ze zwierzętami dla dzieci w Toskanii i wybierz te, które najlepiej pasują do wakacji z dziećmi .

Zaznaczone Właściwości - Gospodarstwa ze zwierzętami dla dzieci w Toskanii

Choose your region: - Gospodarstwa ze zwierzętami dla dzieci w Toskanii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!