Organic Farmhouse Sardinia


Ekologiczny pobyt na Sardynii w gospodarstwie ekologicznym

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Info and Description


    • Czy jesteś odpowiedzialnym i świadomym turystą, który szuka zrównoważonego wypoczynku na Sardynii ? Jeśli szukasz naturalnego raju do regeneracji po stresach zawodowych, farmie, w której możesz skosztować lokalnych i sezonowych potraw oraz zakwaterowania, aby odkryć naturalne ... Zobacz Inne


Choose your region: - Organic Farmhouse in Sardinia

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!

Info and Description

Czy jesteś odpowiedzialnym i świadomym turystą, który szuka zrównoważonego wypoczynku na Sardynii ? Jeśli szukasz naturalnego raju do regeneracji po stresach zawodowych, farmie, w której możesz skosztować lokalnych i sezonowych potraw oraz zakwaterowania, aby odkryć naturalne piękno tego obszaru, jego różnorodność biologiczną i lokalne tradycje, wybierz spośród naszych propozycji Gospodarstwo ekologiczne w Sardynia . Znajdziesz tu zakwaterowanie, które szanuje środowisko naturalne i zwiększa obszar poprzez systemy rolnictwa ekologicznego , catering produktów ekologicznych, ekologiczny budynek , oszczędzanie energii, laboratoria i działania.

Ekologiczne wakacje: Bio Agriturismo na Sardynii

Na naszym Gospodarstwa ekologiczne na Sardynii znajdą tu Państwo spokój i ciszę oraz bujną przyrodę, w której można uciec od gorączkowych rytmów dnia codziennego, pozostając w zrównoważonych domach w doskonałej harmonii z otaczającą przyrodą. Idealne miejsce na relaks i odpoczynek przez kilka dni w pogodnej atmosferze, przerywane powolnymi rytmami wiejskiego życia, w bliskim kontakcie z naturą i zwierzętami, gdzie można skosztować typowych lokalnych i ekologicznych produktów tradycyjnej kuchni w organicznej restauracji zakwaterowanie.

Wybierz Farmę Organica na Sardynii, między wiejskim domem w pobliżu morza Cagliari , B & B w sercu Gallury z dziewiczymi krajobrazami i krystalicznie czystym morzem lub typowymi kamiennymi budynkami z drewnianymi belkami i sufitem trzciny w okolicy Sassari . mogą odbywać długie spacery i trekking po ścieżkach w pobliżu, zwiedzać stanowiska archeologiczne, uczestniczyć w targach i imprezach gastronomicznych.

Jeśli zależy Ci również na szacunku dla środowiska , lokalnych społeczności i naturalnych i historyczno-kulturowych zasobach tego regionu, wybierz ekologiczne wakacje w ekologicznym gospodarstwie rolnym na Sardynii i daj sobie spokój i dobre jedzenie, przyczyniając się do wsparcia lokalna gospodarka.