Ekoturystyka w Toskanii: dom wiejski, Willa, b6b, dom wakacyjny w Toskanii dla zrównoważonego eko wakacje

 • Check in date
 • Check out date
 • X
 • 2 Dorosli
  0 Dzieci
 • Wybierz twój cel
 • -
 • Zameldowanie - Wymeldowanie
 • -
 • 0

Ekoturystyka w Toskanii, zrównoważone święta

Ekoturystyka w Toskanii - Na wczasach poświęconych Ekoturystyka w Toskanii, spójrz na naszym obiekcie, pośród idyllicznych krajobrazów, odkryć ścieżki przyrodnicze i...

małe wioski, gdzie czas zdaje się stać w miejscu, gdzie można skosztować tradycyjnych potraw i odkryć cuda lokalnego rzemiosła , Wybierając trwałego pobytu, który w pełni respektuje ekosystemu, można w pełni cieszyć się autentyczność degustacji wina lub pyszny piknik na wsi pieszo, na rowerze lub konno.

Hotelarstwo - Na Agriturismo.net można wybrać gospodarstwa agroturystyczne, domy wypoczynkowe lub zakwaterowania w łóżku i oferujący śniadanie działań związanych z agroturystyki, na przykład rower lub sprzedaż produktów typowych lub blisko szlaków turystycznych w naturalnym otoczeniu

Turystyka rowerowa: Toskania rowerem - Wielu ludzi, którzy są pasjonatami agroturystyki cieszyć się tym powolnym i przyjazny dla środowiska rodzaj turystyki, który pozwala cieszyć się unikalne krajobrazy, które stały się sławne dzięki wielu atrakcji historycznych, artystycznych i kulturalnych, przy jednoczesnym pełnym poszanowaniu ich. W strefie rowerowej około 500 km, który nadal rośnie, można wybierać pomiędzy różnymi drogami dostępne, takie jak trasy Montelupo Fiorentino-Radda in Chianti, Orbetello-Laguna di Levante, Piza, Lucca, rower trasy i wzgórz Arno Val d'Orcia, jeden z najbardziej znanych. Należy również pamiętać, Parco Ciclistico del Chianti, które dotyka miasta Castellina in Chianti, Castelnuovo Berardenga, Gaiole in Chianti oraz Radda in Chianti, w prowincji Siena, oraz że od Greve in Chianti, w prowincji Florencja.

Jeździectwo Turystyka: Toskania na koniu - Jeśli ekoturystyka to przede wszystkim turystyka jeździecka, Toskania jest w stanie zaoferować szeroki wybór stajni i szkół jeździeckich, które organizują konno, w towarzystwie przewodników: dlaczego nie traktuje się na tym wyjątkowym Excitment patrząc na naszych farmach w stajni?

Poniżej znajdziecie Państwo kontakty do kilku ośrodków jeździeckich w poszczególnych województwach:

Florence - "Toscana Equitazione Montespertoli, poprzez Pian di Pesa 9 - Website: www.toscanaequitazione.it - ​​Email: info@toscanaequitazione.it~~V Ten ośrodek jeździecki oferuje mnóstwo terenów do jazdy konnej, a także działań, kursy na różnych poziomach i organizacji "zielonych tygodni"

Grosseto - "CM Equitazione Albinia, Strada Provinciale Giannella - Website: www.equiturismo.it - ​​e-mail:. Info@equiturismo.it~~V Centrum oferuje kursy dla początkujących i zaawansowanych kursów prowadzących do FISE (włoskiej Federacji Jeździeckiej) licencji przewodnik będzie mógł towarzyszyć uczestnikom odkryć toskańskiej Garrigue, ciesząc się naturalne środowisko, gastronomii i zabytków historycznych, z prowincji Grosseto do tego z Viterbo.

Piza - "San Rossore Piza, Viale delle Cascine 153 WWW: www.sanrossore.it - ​​Email: alfea@sanrossore.it Kilka km od Wieży w Pizie, w Parku San Rossore, można uczestniczyć w kursach w siodle lub jazdy, które odbywają się w parku toru wyścigowego, a także śledzić kursy jazdy konnej organizowane przez stajni i wreszcie jeździć do wybrzeża Versilia.

Siena - "Club Ippico Senese Monteriggioni, strada di Pian del Lago WWW: www.clubippicosenese.it - ​​e-mail:. Info@clubippicosenese.it~~V Ten klub ma własną stajnie, zadbane gruntów i częścią skoków Doświadczeni zawodnicy mają możliwość spróbować swoich sił w stadniny przez ponad godzinę, po różnych trasach.

Parki Narodowe - Parki Regionalne Toskanię oferuje krajobrazy, które można nazwać Oscar zwycięzców: nic dziwnego, Chianti i Maremma stały się dla wielu zestawów filmowych filmów przedstawionych w tym pięknym regionie. W takim środowisku naturalnym zielonym turystyka może tylko rozwijać, tylko myśleć o parkach narodowych kaliber Casentibo lasów, w toskańskim Emilian Apeninów, nie zapominając, piękno toskańskich wysp archipelagu i szczyty Alp Apuańskich i Apeniny.

Parku Toskańskie - parku Toskańskie ślady jego korzeni do mitologii greckiej, to powiedział, że wyspy Giannutri, Capraia, Gorgona, Fortepiany, Montecristo, Giglio i Elba zostały zrodzone z pereł niegwintowanymi z naszyjnika Wenus i wrzucono do Morza Śródziemnego. Oprócz wyspy Elba, największa spośród siedmiu, inni są dość skromne pod względem wielkości, a ponieważ niektóre z nich są domem dla więzień, były one w stanie zachować swoją dziewiczą pustynię, stając się jedne z ulubionych miejsc dla miłośników agroturystyki ,

Tosco-Emiliano Park - podobnie jak Casentino Lasów, tej narodowej Park rozciąga się pomiędzy Toskanii i Emilii-Romanii, po ścieżce Apeninów do 1700 m npm, a tym masyw Pania od Corfino w Toskanii. Mniej więcej dwie trzecie parku znajdują się w regionie Emilia Romagna, gdzie znajduje się siedziba zarządu. Turyści na wakacjach w Toskanii wciąż mogą skontaktować się z centrum odbioru Orecchiella, stanowi doskonałą bazę wypadową na spacery w południowej części parku.

Parco delle Foreste Casentine, Monte Falterona i Campigna: Parco delle Foreste Casentine i Monte Falterona są rozłożone na powierzchni ?? 36,400 ha, równomiernie rozmieszczone pomiędzy Toskanii i Emilii-Romanii.

Wszystko park można zwiedzać na pieszo i konno, na rowerach górskich lub zimą, nawet na nartach przez około 650 km tras.

Franciszkański klasztor Camaldoli oraz Sanktuarium Alwerni są ciekawostek z pięknym krajobrazem, w którym są zanurzone i wielkiej wartości historycznej i artystycznej.

parki regionalne - Parco della Maremma Regionalny Park Maremma, znany również jako Parco dell'Uccellina, rozciąga się wzdłuż wybrzeża, począwszy od Principina a Mare, a kończąc na Talamone w prowincji Grosseto i Livorno. Bardzo zróżnicowany z geograficznego punktu widzenia, w rzeczywistości ten park obejmuje krajobrazy, takie jak te z Gór Uccellina i wybrzeżu Morza Tyrreńskiego, którego linia brzegowa jest naprzemiennie piaszczyste plaże i strome klify. W pewnym momencie ten obszar było niezdrowe, ponieważ mieści się największy soli Marsh w Toskanii, że z Trappola.

Parco di Migliarino San Rossore, Massaciuccoli 

Parco di Migliarino San Rossore, Massaciuccoli ciągnie się między prowincjami Lucca i Piza, oferując gęstą sieć turystyki pieszej, rowerowej, a nawet konnych szlaków jeździeckich. Można też przejechać ją za pomocą małego pociągu lub łodzi na jeziorze Massaciuccoli, największego w Toskanii, na brzegu którego Giacomo Puccini był inspiracją do skomponowania niektóre z jego legendarnych arii. Podczas zwiedzania parku, można podziwiać różne gatunki zwierząt, które zamieszkują San Rossore, dziś miejsce, w którym niegdyś rezydencją króla znajduje się po raz kolejny zostać otwarte dla publiczności, że jest ono stosowane w ostatnich latach przez Prezydent Rzeczypospolitej, a dziś jest pod ochroną regionie Toskania.

Parco delle Alpi Apuane Toskańskie ekosystem jest bardzo zróżnicowany, a dowodem na to, że Apuan Alps Park był dziedzictwa UNESCO od 2012 roku: skaliste i poszarpane profil szczytów doprowadziły do ​​używania terminu "Alp", aby zapoznać się z Apuan góry, niegdyś zamieszkane przez ludność Ligurii. Skaliste, poszarpane ściany sprzyjały stworzenie natury szlaki odpowiednie dla wszystkich miłośników wędrówek i wspinaczki, a także ujawniając złóż marmuru wśród wielu naturalnych skarbów tutaj. Gęsta, serpentyn sieć podziemnych jaskiń jest częściowo przystosowany z przewodnikiem i możemy powiedzieć, że Antro del Corchia jest otwarte dla publiczności przez około 2 km.

Zakupy wykonane w Toskanii: typowe produkty - dania kuchni regionalnej i tradycyjnej żywności z "Toskania na stole" to prawdziwy Land of Plenty dla wszystkich smakoszy. Gastronomiczny tradycja tej dziedzinie oparta jest na wykorzystaniu prostych, ale smacznych składników, typowe "złej kuchni": na przykład, zaczynamy z Pecorino di Pienza i Lardo di Colonnata, przechodzą przez grzyby z Garfagnaną, trufle San Miniato i wszystkich toskańskie wędliny, takie jak Soprassata, Finocchiona, Prosciutto Toscano lub Rigatino aromatyzowane dzikiego kopru wreszcie przybyciu na słynnej "niesolonego chleba", nazwany tak dlatego, że bardzo mało soli stosowany jest w trakcie przygotowywania, zupa chleb, stek Florentine, Senese wieprzowiny i Chianina filet z skropić oliwa z oliwek .. i desery? Z pewnością nie brakuje: nie przegap smak tradycyjnej Ricciarelli i cantuccini Siena, w Schiacciata Fiorentina, The Torta Co 'bischeri Pisa, herbatniki Prato w castagnaccio i brigidini!

Toskańskie winadla miłośników wina odwiedzających Toskanii, typowe piwnice pewnością będzie obowiązkowy przystanek na degustację win AOC oraz AOCG, jak słynny Chiani, Morellino di Scansano i Brunello di Montalcino. Rzędy winorośli, które następują po łagodnych zboczach tych wzgórz, zwiększając je z winorośli i winogron, są teraz Wyróżniającą cechą w oczach turystów z całego świata.

Inne typowe produkty Toskanii Zakup produkty wykonane w Toskaniito nie tylko kupowanie win i jakości żywności, jest też cała tradycja rzemiosła, które zawsze charakteryzują ten obszar należy wziąć pod uwagę: można wymienić na przykład florenckiej skóry i przetwarzania skórzanej w Comprensorio del cuoio [Rejonowy skórzany], alabaster Volterra, ceramiki Montelupo, Casentino tkaniny, marmur Carrara .. jesteś gotowy, aby zabrać do domu trochę Toskanii?

Zaznaczone właściwości - Ekoturystyka w gospodarstwie w Toskanii

See all

Esplora Theme holidays

Śledź nasna portalach społecznościowych