Wszystkie nasze przyjazne dla dzieci właściwości: domki dla dzieci z placem zabaw i gospodarstwami edukacyjnymi.

 • Zameldować się:
  Sprawdzić:
 • X
 • 2 Dorosli
  0 Dzieci
[X] zamknij
 • Wybierz twój cel
 • -
 • Zameldować się - Sprawdzić
 • -
 • 0
 • Wybierz twój cel
 • -
 • Zameldować się - Sprawdzić
 • -
 • 0

Na wakacjach z dziećmi

Theme holidays
wakacje w wiejskim domu
Real Agroturystyka w Toskanii
Gospodarstwa wiejskie w pobliżu Florencji
Gospodarstwa wiejskie z winnicami w Toskanii
Gospodarstwa wiejskie na wzgórzach Florencji
domy wakacyjne i gospodarstwa agroturystyczne blisko morza
Toskania dom wiejski blisko morza
Wakacje na farmie nad jeziorem
Basen
Wille z basenem
gospodarstwo z basenem
Dom z basenem w Toskanii
twoja ceremonia w wiejskim domu we Włoszech
wesela wiejskie
Wesela w Toskanii na farmie, willa
Ślub w willi lub zamku
Farmy dla nowożeńców we Włoszech
romantyczna ucieczka w wiejskim domu
Centrum odnowy biologicznej
Gospodarstwa wiejskie w Toskanii ze spa
Farmy toskańskie dla dzieci
Dom z opieką nad dziećmi
Gospodarstwa z placem zabaw
ZOBACZ INNE > UKRYJ INNE > >

Wyjazd na wakacje oznacza ucieczkę od codziennego życia, by odpocząć i odkryć nowe miejsca, a dla tych z rodziną jest to również okazja, aby trochę czasu poświęcić swoim dzieciom. Dlaczego nie wybrać piękna i komfortu pobytu w willach na farmie , niezbyt daleko od najciekawszych centrów kulturalnych i doświadczyć prawdziwego wiejskiego życia?

Będziesz mieć możliwość zrobienia tak wielu rzeczy razem z dziećmi, na przykład zabawę w obszarze zabaw /BISu200Ba farmhouse lub ładny piknik w zieleni, przejażdżkę konną, sesję wędkarską nad jeziorem, zrobienie dobrego ciasta lub fajna przejażdżka rowerem, zwiedzanie lasów, wiosek i urokliwych miasteczek ...

Z tego powodu postanowiliśmy zaproponować wybór gospodarstw edukacyjnych   e domy wiejskie dla dzieci , prawdziwe oazy zabawy, w których doświadczony personel pochyli się do tyłu, aby przekazać swoim dzieciom miłość do ziemi, jej najbardziej autentycznych owoców i zwierząt. Wszystko to z kromką świeżego chleba i domowym dżemem lub grillowanym chlebem wcieranym z czosnkiem i polewą właśnie przygotowanym olejem. Niech noszą fartuch i próbują swoich sił w gotowaniu, poznawaniu i pielęgnowaniu szczeniaków, uczeniu się nazw kwiatów, oglądaniu faz produkcji wyrobów rzemieślniczych, które będą mieli okazję posmakować ...

Jeśli chcesz spróbować trudnych zajęć, takich jak na przykład szlak turystyczny, być może zbyt męczący dla dziecka, podajemy również listę domostw z opiekunką , tj. Zakwaterowanie w oparciu o wysoko wykwalifikowaną kadrę opiekującą się dziećmi kiedy jesteś daleko.

A jeśli twoje dzieci absolutnie nie chciały oddzielić się od swoich ukochanych czworonożnych przyjaciół, choć powierzono je na krótko dziadkom, krewnym i przyjaciołom rodziny?

Nie ma problemu, my też o tym pomyśleliśmy: sprawdź nasz wybór wakacji ze zwierzętami na farmie:, więc będzie cała rodzina!

Spójrz na nasze B & B, domy wakacyjne i przyjazne dla dzieci gospodarstwa , znajdziesz nieruchomości, które mogą oferować menu specjalnie przygotowane dla dzieci, i są wyposażone w duże place zabaw, w których dzieci mogą się dobrze bawić! Chwyć szansę na niezapomniane wakacje!

Zaznaczone właściwości - dom dla dzieci


Śledź nasna portalach społecznościowych