Degustacja wina w wiejskim domu we Włoszech: produkty typowe i biologiczne


Degustacja wina w wiejskim domu we Włoszech

 • Wybierz twój cel
 • Anuluj daty [X]
 • 2 Dorosli
  0 Dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

 • Info and Description


  • Włochy mają wiele do zaoferowania miłośnikom wina na wakacjach: wycieczki po winach wykonane z czerwonych, białych i różowych win w typowych piwnicach winnych rozrzuconych na tak zwanych trasach wina przez "piękny kraj" z północy na południe ..

   Od Barolo z Piemontu po Sycylijski ... Zobacz Inne


Zaznaczone Właściwości - Degustacja wina w wiejskim domu we Włoszech

Choose your region: - Degustacja wina w wiejskim domu we Włoszech

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!

Info and Description

Włochy mają wiele do zaoferowania miłośnikom wina na wakacjach: wycieczki po winach wykonane z czerwonych, białych i różowych win w typowych piwnicach winnych rozrzuconych na tak zwanych trasach wina przez "piękny kraj" z północy na południe ..

Od Barolo z Piemontu po Sycylijski Nero d'Avola i przez Chianti w Toskanii , włoskie wino mapowe zawsze było pełne winorośli DOC : dlaczego nie odpocząć i cieszyć się degustacją wina i zwiedzaniem win w całym kraju?

Przyjemny łyk dobrego humoru i beztroski grzanek zapewnią Ci niezapomniane wakacje pełne smaków i prawdziwych emocji. Zobacz naszą ofertę domów wakacyjnych lub domów wiejskich z degustacją wina , wiele naszych obiektów organizuje tego rodzaju doświadczenia w ich własnych piwnicach lub opierając się na pobliskich winiarniach, gdzie kieliszek dobrego wina idzie z mięsem, serami i innymi lokalnymi produktami. Po prostu nie być na pustym brzuchu, nie zapomnij również rzucić okiem na nasze właściwości typowymi produktami ! Czy jesteś gotowy na wakacje z winem i jedzeniem we Włoszech ?

Na co czekasz? Życzymy dobrej podróży i ... radości!